Co może być przyczyną uciskowego bólu głowy?

Witam. Trzeci miesiąc mam uciskowe bóle głowy z lewej strony w okolicy potylicznej. Pierwszym krokiem z mojej strony było RTG odcinka szyjnego i okazuje się, że mam zniesiona lordoze oraz przesunięty drugi kręg. Jestem poddana w związku z tym rehabilitacji ze strony fizjoterapeuty. Zabiegi te przynoszą poprawe szczególnie przy zastosowaniu impulsatora na ten przesunięty kręg. Jednakże ulga trwa kilka dni lub krócej, jakby do następnej sesji fizjoterapeutycznej. Dodatkowo mam szumy w uszach oraz uczucie wypychania oka niekiedy, również z lewej strony. Laryngologicznie jest wszystko ok - jestem po wizycie. U neurologa również byłam, zlecił rezonans mózgowia - badanie nie wykazało nieprawidłowości. Lekarz przepisał mi leki przeciwmigrenowe, ale to nic nie daje, bo moim zdaniem nie jest to migrena. Lekarz neurolog nie obejrzał zdjęć mojego rezonansu, oparł się jedynie na opisie radiologa. Proszę o poradę co mogę w tej sytuacji zrobić. Kobieta, 33 lata.

Może napięciowe i szyjnopochodne bóle głowy ?? Wada postawy, stress, praca monotonna ...??? Ważne OBJAWY I PACJENT! Konieczna pełna konsultacja Ocena stanu fizycznego, emocjonalnego, wyników badań ; dieta tryb życia, problemy, stresy, praca, dom.... Okres pandemii, izolacja, lęki, sprzyjają zaburzeniom nastroju, depresji, bez senności.... Brak ruchu, siedzenie - nasilają bóle głowy, karku, apatię ; Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog