Proszę o interpretację opisu rezonansu magnetycznego głowy

W istocie białej obu półkul w płatach czołowych ,ciemieniowych dość liczne zlewające się zmiany naczyniopochodne . Nieco poszerzone przestrzenie okolonaczyniowe Virchowa-Robinaw okolicy jąder podstawowych. W tylnej części przysadki zmiana 6mm ×4mm o pochyłej intensywności sygnału -torbiel. W programie naczyniowym w sekwencji. TOF wąska prawa PCA na odcinku P1. Prawidłowy sygnał przepływu w pozostałych tętnic koła Willowa ,z tętnic szyjnych wewnętrznych oraz tętnicy podstawowej i tętnic kręgowych . Lewa tętnica kręgowa wyższa -szer. 2mm,prawa 4mm. Proszę o informację czy trzeba wykonać jeszcze jakieś badanie ,to nie cały opis ale reszta w normie . 2 lata temu też miałam badanie i z nielicznych zmian wówczas teraz są dość liczne zmiany naczyniopochodne . Co można z tym zrobić jak leczyć ,Dziękuję

OPIS MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ. " OPIS MRI GŁOWY I ANGIO MR W istocie białej obu półkul w płatach czołowych ,ciemieniowych dość liczne zlewające się zmiany naczyniopochodne . Nieco poszerzone przestrzenie okolonaczyniowe Virchowa-Robinaw okolicy jąder podstawowych. W tylnej części przysadki zmiana 6mm ×4mm o pochyłej intensywności sygnału -torbiel. W programie naczyniowym w sekwencji. TOF wąska prawa PCA na odcinku P1. Prawidłowy sygnał przepływu w pozostałych tętnic koła Willowa ,z tętnic szyjnych wewnętrznych oraz tętnicy podstawowej i tętnic kręgowych . Lewa tętnica kręgowa wyższa -szer. 2mm,prawa 4mm. Proszę o informację czy trzeba wykonać jeszcze jakieś badanie ,to nie cały opis ale reszta w normie . 2 lata temu też miałam badanie i z nielicznych zmian wówczas teraz są dość liczne zmiany naczyniopochodne . " Ważny wywiad, objawy neurologiczne! , obrazy MRI.
Proszę omówić z Lekarzem Prowadzącym. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna: wywiad, badanie, analiza wyników badań etc. Ważny stan pacjenta, obciążenia chorobowe, tryb życia, nastrój. Ważna rehabilitacja! Pozdrawiam i zapraszam