Jak ocenić ten opis MR u 31-latki?

Witam, Co oznacza poniższy wynik rezonansu? Mam okropny ból głowy, który uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. W lewej półkuli w głowie jądra ogoniastego zmiana płynowa 4mm - jamka poudarowa ew. torbiel neuroglejowa. Torbiel szyszynki 2mm. W programie naczyniowym w sekw. TOF na odcinku P1 prawej PCA drobny naddatek sygnału ok. 1.5 mm odpowiadający mikrotętniakowi. Proszę o interpretacje wyniku, gdyż czuje się fatalnie, a wizytę u neurologa mam za miesiąc.

Opis rezonansu głowy do interpretacji klinicznej po zbadaniu

MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ !! " W lewej półkuli w głowie jądra ogoniastego zmiana płynowa 4mm - jamka poudarowa ew. torbiel neuroglejowa. Torbiel szyszynki 2mm. W programie naczyniowym w sekw. TOF na odcinku P1 prawej PCA drobny naddatek sygnału ok. 1.5 mm odpowiadający mikrotętniakowi" Opisane bardzo drobne zmiany....

Wskazana pełna konsultacja neurologiczna

Ważne objawy kliniczne; Najważniejszy Pacjent, Jak długoi wywiad, Jakie objawy Jakie wyniki badan krwi, moczu, USG etc... Jakie ma inne choroby , jakie leki wywiad rodzinny ??? Jaki : wiek, stan ogólny, obciążenia chorobowe, wyniki badań ... Cała historia choroby, inne schorzenia towarzyszące ; Jakie przyjmuje leki i dlaczego ; Nawyki, używki Konieczna pełna konsultacja z badaniem neurologicznym Ważny też tryb pracy, tryb życia, nastrój i sen Warto wykluczyć zaburzenia lekowe, niepokój... stresy . Czy nie było innych problemów , stresów Pozdrawiam i zapraszam