Co robić z tymi zapaleniami piersi?

Od ponad roku miałam nawracający stan zapalne piersi. Po operacji okazało się że wdał się gronkowiec skórny. Nigdy nie karmiłam. Od jakiegoś czasu dokucza mi straszny ból klatki piersiowej, teraz doszedł także ból łopatek, rąk, kręgosłupa. Na TK klatki wyszły zwapnienia chrząstek międzyżebrowych. Wszystkie pozostałe wyniki ok. Antybiotykoterapia nie działa, NLPZ też, jedynie pregabalina przynosi lekką ulgę. Czy możliwe jest że to wszystko przez gronkowca?

Jak wyniki badań laboratoryjnych MORF OB CRP POSIEWY ??? ?? Jaki stan ogólny ?? Pełny wywiad chorobowy, inne schorzenia, operacje, zabiegi, leki etc etc Opisuje Pani przewlekłe dolegliwości po lecz operacyjnym, infekcji gronkowcem: " Od ponad roku miałam nawracający stan zapalne piersi. Po operacji okazało się że wdał się gronkowiec skórny. Nigdy nie karmiłam. Od jakiegoś czasu dokucza mi straszny ból klatki piersiowej, teraz doszedł także ból łopatek, rąk, kręgosłupa. Na TK klatki wyszły zwapnienia chrząstek międzyżebrowych. Wszystkie pozostałe wyniki ok. Antybiotykoterapia nie działa, NLPZ też, jedynie pregabalina przynosi lekką ulgę. Czy możliwe jest że to wszystko przez gronkowca?? " Problem na pewno przewlekły i złożony!! .Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ;

W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!!

Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!