Co robić z tymi częstymi zawrotami głowy?

Dzień dobry, od paru miesięcy mam regularne zawroty głowy i uczucie ucisku w środkowej części czoła (tak, jakbym miał zeza). Do tego ból oczu w momencie kiedy podnoszę je do góry ból głowy w jej tylnej części, za skroniami. MRI głowy prawidłowy, TK zatok obocznych nosa: hipoplazja prawostronnego przedziału zatoki czołowej, poza tym wszystko w porządku. Badanie videonystagmograficzne również niczego nie wykazało. RTG kręgosłupa szyjnego też okej. Od tygodnia przyjmuję Polvertic, ale nie pomaga. Czy to mogą być stany nerwicowe, cukrzyca, coś związanego jednak z chorobami zatok? Co powinienem zrobić, badania krwi, jeszcze inne badania specjalistyczne?

Opisane objawy mogą wskazywać na różne przyczyny ...Konieczna pełna konsultacja, pełny wywiad , badanie ; historia pacjenta; leki, inne schorzenia, zabiegi etc etc Praca fizyczna; dźwidganie czy siedzenie przy komputerze w pochyleniu ???

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog