Jak należy postępować ze skokami ciśnienia?

Witam, od jakiegoś czasu tj. Od maja cierpię na skoki ciśnienia. Zdarzyło się że kilka razy mam ciśnienie wysokie 158/113, 150/113, 149/101 i silne bóle głowy przy tym. A są dni kiedy mam 108/78, 112/80. Dostałam lek na obniżenia ciśnienia lecalpin 10mg proszę powiedzieć czy jak mam niskie ciśnienie też go brać? Boję się że zbije to ciśnienie i będzie za niskie

onieczna pełna konsultacja, pełny wywiad , badanie ; historia pacjenta; leki, inne schorzenia, zabiegi etc etc Praca fizyczna; dźwidganie czy siedzenie przy komputerze w pochyleniu ???

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. Pozdrawiam i zapraszam dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog