Jak ocenić ten opis MR u 47-latki?

Proszę o interpretację wyniku rezonansu magnetyczne ból głowy drętwienie lewej strony głowy i ból głowy Po stronie lewej pojedyncze zmiany hyperintensywne w sekwencji T2 i FLAIR wielkości do 3 mm mogą odpowiadać przewlekłym zmianom naczyniowym . Poza tym zmian ogniskowych mózgowia nie uwidoczniono.Struktury mózgowia prawidłowe. . Układ komorowy symetryczny , nieprzemieszczony , nieuciśnięty. Rezerwa płynowa zachowana,

Opis MRI nie wskazuje na patologie Opisane objawy mogą wskazywać na zaburzenia świadomości w trakcie : ataków padaczki; Zaburzeń krażenia mózgowego; Możliwe też przy hipo czy hiperglikemii, niedoczynności tarczycy, zaburzeniach psychicznych , otępiennych ...Konieczna pełna konsultacja, pełny wywiad , badanie ; historia pacjenta; leki, inne schorzenia, zabiegi etc etc Praca fizyczna; dźwidganie czy siedzenie przy komputerze w pochyleniu ???

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog