Jak ocenić ten wynik MR kręgosłupa u 38-latki?

Dzień dobry, mam wyniki rezonansu magnetycznego kręgosłupa szyjnego. Wszystko jest pięknie opisane, ale martwi mnie jedna rzecz na zdjęciu i nie wiem co to znaczy. Wygląda to jak pęknięcie, ale nie jestem lekarzem i nie chce spekulowac. Na chwilę obecną nie mam wcześniejszej wizyty u neurologa. Nie jestem w stanie dołączyć zdjęcia, ponieważ nie ma tu takiej możliwości. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc chociaż e-mailowo? Z góry dziękuję

Zapraszam na konsultację z płyką CD z MRI kręgosłupa szyjnego A skąd podejrzenie krwiaków ???? Neurolog powinien zdecydować o wskazaniach do badania MRI głowy ; Ważny pełny wywiad, i pełna konsultacja, w wynikami dotychczasowych badań Zawroty głowy moga mieć różne podłoże ważna kompleksowa ocena Pacjenta ; Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog