Dlaczego mam problemy z koordynacją ruchową kończyn?

Od września 2020 roku około godziny po przebudzeniu mam problem z koordynacją ruchową kończyn dolnych. Trwa to około 1,5 godziny po tym czasie wszystko wraca do normy. Robiłam rezonans odcinka szyjnego i lędźwiowego kręgosłupa oraz głowy. W odcinku szyjnym jest duża przepuklina, która podobno może powodować takie objawy. Głowa i lędźwiowy jest ok. Od stycznia poddałam się rehabilitacji odcinka szyjnego. Poprawy nie ma , Mój neurolog twierdzi, że te dolegliwości na pewno od odcinka szyjnego. Dlaczego te dolegliwości występują zawsze rano w tych samych godzinach??? odczuwam ogromny dyskomfort, wręcz problem z chodzeniem

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, . Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog