Co oznacza opis EEG u 43-latka?

Uprzejmie proszę o pomoc w interpretacji wyniku EEG. Badanie w czuwaniu. Fale alfa 9-10 Hz ampl.do 55 uV tworzą wrzeciona w okolicach ciemieniowych, potylicznych oraz środkowo i tylnoskroniowych. W pozostałych okolicach występują fale theta 4-7 Hz ampl.do 25 uV i fale beta 15 Hz ampl.do 20 uV. Rz. obecna. Po HV 2-krotnie pojawia się czynność napadowa pod postacią serii fal theta 5-6 Hz ampl.40-50 uV synchroniczne i symetryczne w okolicach skroniowych. Wniosek: Czynność bioelektryczna mózgu zburzona w okolicach skroniowych - zmiany napadowe po HV. Badanie po jednokrotnej utracie przytomności w czasie nocnej wyprawy na 'sikanie' 10 miesięcy temu. Mój wiek 43 lata. Być może utrata przytomności była wynikiem przemęczenia i stresu, ale diagnozuję to i taki dostałem wynik EEG. Żadnych innych dodatkowych objawów ani chorób nie posiadam. Lekka bradycardia (średnio puls 62 i niskie tętno) - lekarz kardiolog nie widzi problemów w układzie krążenia (poza "musi Pan wolniej wstawać, a nie gwałtownie").

Opisane zmiany w EEG do interpretacji klinicznej Do omówienia z Lekarzem Leczącym! Opisane patologie, do interpretacji klinicznej, po zbadaniu i analizie dotychczasowych wyników ; NAJWAŻNIEJSZY JEST PACJENT, jego stan ogólny , neurologiczny, emocjonalny, współistniejące schorzenia historia leczenia; Wszystkie wyniki badań! Do pełnej konsultacji neurologicznej!! Ważny stan ogólny i neurologiczny, wyniki badań Ogólna forma i tryb życia ; dieta nastrój, sen etc etc; Jakie zalecane leki??? Jakie ciśnienie i puls, Jakie wyniki laboratoryjne ?? Pozdrawiam i zapraszam