Czy mogę prosić o interpretację wyniku MR głowy u 25-latki?

Dzień dobry, wczoraj odebrałam wyniki MR głowy. W istocie białej podkorowej półkul mózgu są obecne nieliczne (<10) drobne ogniska podwyższonego sygnału w obrazach T2, niespecyficzne, demielinizacyjne? naczyniopodobne? do korelacji klinicznej. Czy mogłabym prosić o pomoc w interpretacji wyniku? Dodam że wizytę u neurologa mam dopiero w marcu. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Podała Pani fragment opisu MRI GŁOWY : " wyniki MR głowy. W istocie białej podkorowej półkul mózgu są obecne nieliczne (<10) drobne ogniska podwyższonego sygnału w obrazach T2, niespecyficzne, demielinizacyjne? naczyniopodobne? do korelacji klinicznej. " Pełny obraz badania MRI do interpretacji klinicznej. Najważniejszy stan Pacjenta, wywiad chorobowy, objawy neurologiczne, stan ogólny, obciążenia chorobowe, wyniki laboratoryjne. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna . Pozdrawiam i zapraszam.