Czy ten wynik MR głowy oznacza dla mnie coś poważnego?

Dzień dobry, pare dni temu odebrałam wyniki MR głowy. " W Istocie białej podkorowej półkul mózgu są obecne nieliczne drobne ogniska podwyższonego sygnału w obrazach T2, niespecyficzne, demielinizacyjne? naczyniopochodne? do korelacji klinicznej. Bardzo proszę o interpretacje wyniku ponieważ wizytę u neurologa mam dopiero umówioną na marzec. Z góry dziękuje.

Nic strasznego - zmiany naczyniowe- choroba drobnych naczyń, mozna suplementować preparatami z koalicji dr Ratha