Czy moje wyniki badania MR głowy wskazują na jakąś chorobę?

Witam Proszę o interpretację wyników badania MR głowy. W istocie białej podkorowej obu półkul mózgu, głównie w płatach czołowych rozsiane ogniska o wysokiej intensywności sygnału w obrazach T2_zaleznych i sekwencji FLAIR Największe ognisko w szczytowy h partiach lewego płata czołowego wielkości 7mm pozostałe do 5mm.zmiany naczyniopochodne? Demielinizacyjne? Cialo modzelowate oraz struktury mózgowe podnamiotowe bez zmian ogniskowych. Prawidłowa intensywność sygnału istoty szarej. Badanie DWT nie wykazało restrykcji dyfuzji w obrębie mózgowia. Drobna torbiel szyszynki wielkości 4mm. Przysadka mózgowa niepowiekszona okolica nadsiodlowa bez zmian Układ komorowy mózgu nieposzerzony symetryczny nieprzemieszczony. Przestrzenie plynowe przymozgowe prawidłowej szerokosci. Badanie miałam w związku z bólami głowy. Z góry dziękuję za odpowiedź

Opis MRI do interpretacji klinicznej : " MR głowy. W istocie białej podkorowej obu półkul mózgu, głównie w płatach czołowych rozsiane ogniska o wysokiej intensywności sygnału w obrazach T2_zaleznych i sekwencji FLAIR Największe ognisko w szczytowy h partiach lewego płata czołowego wielkości 7mm pozostałe do 5mm.zmiany naczyniopochodne? Demielinizacyjne? Cialo modzelowate oraz struktury mózgowe podnamiotowe bez zmian ogniskowych. Prawidłowa intensywność sygnału istoty szarej. Badanie DWT nie wykazało restrykcji dyfuzji w obrębie mózgowia. Drobna torbiel szyszynki wielkości 4mm. Przysadka mózgowa niepowiekszona okolica nadsiodlowa bez zmian Układ komorowy mózgu nieposzerzony symetryczny nieprzemieszczony. Przestrzenie plynowe przymozgowe prawidłowej szerokosci" bez istotnej patologii, drobne zminy...
Ważna pełna konsultacja, informacje na temat wywiadu, obciążeń chorobowych, wyników badań Ważna pełna ocena stanu zdrowia i objawów neurologicznych PACJENTA. Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną