Jak mam zinterpretować mój wynik rezonansu głowy?

Witam. Odebrałam MR głowy . Na wyniku jest napisane: Liczne ogniska hiperintensywne w obrazach T2-zależnych, w tym FLAIR zlokalizowane w podkorowej istocie białej półkul mózgu, głównie w płatach czołowych, prawdopodobnie odpowiadające różnoczasowym zmianom naczyniopochodnym, nie widać cech ograniczenia dyfuzji w sekwencji DWI. Nie stwierdza się zmian ogniskowych w móżdżku i pniu mózgu. Kąty mostowo-móżdżkowe, w tym kompleksy nerwów VII/VIII bez widocznych zmian. Układ komorowy prawidłowej szerokości, symetryczny. Przestrzenie płynowe przymózgowe w normie. Przysadka mózgowa prawidłowej wielkości. Torbiel szyszynki wielkości 5,5 mm. Gałki oczne i przestrzenie zagałkowe bez zmian. Po podaniu kontrastu nie widać patologicznego wzmocnienia struktur wewnątrzczaszkowych

OPIS MRI: " MR głowy . Na wyniku jest napisane: Liczne ogniska hiperintensywne w obrazach T2-zależnych, w tym FLAIR zlokalizowane w podkorowej istocie białej półkul mózgu, głównie w płatach czołowych, prawdopodobnie odpowiadające różnoczasowym zmianom naczyniopochodnym, nie widać cech ograniczenia dyfuzji w sekwencji DWI. Nie stwierdza się zmian ogniskowych w móżdżku i pniu mózgu. Kąty mostowo-móżdżkowe, w tym kompleksy nerwów VII/VIII bez widocznych zmian. Układ komorowy prawidłowej szerokości, symetryczny. Przestrzenie płynowe przymózgowe w normie. Przysadka mózgowa prawidłowej wielkości. Torbiel szyszynki wielkości 5,5 mm. Gałki oczne i przestrzenie zagałkowe bez zmian. Po podaniu kontrastu nie widać patologicznego wzmocnienia struktur wewnątrzczaszkowych"
Do pełnej konsultacji neurol, z wynikami, Konieczna ocena stanu Pacjenta; obciążenia chorobowe, wydolność , stan neurologiczny; wyniki labor; ine wyniki, tryb życia, stosowane leki... Pozdrawiam