Jak interpretować wynik RM głowy u osoby z szumami w uszach?

Proszę o interpretację wyniku. Zostałem skierowany na RM głowy z powodu szumów usznych. Badanie wykonano w sekwencjach T1, T2, FLAIR, dyfuzja, T2* w trzech płaszczyznach oraz sekwencja CISS 3 D celowanej na kąty mostowo- móżdżkowe.. Opis.: Układ komorowy nieprzemieszczony, nieposzerzony. Przestrzenie płynowe przymógowe w normie . Pojedyncza zmiana 3,7 mm hyperintenywna FLAIR i T2 istoty białej podkorowej w płacie skroniowym prawym bez odzwierciedlenia w innych sekwencjach- niespecyficzna. Poszerzone przestrzenie płynowe okołonaczyniowe w strukturach głębokich i płatach ciemieniowych bardziej zaznaczone po stronie prawej. Innych zmian ogniskowych w mózgu, móżdżku oraz pniu mózgu w wykonanych sekwencjach nie stwierdzam. Ognisk restrykcji dyfuzji nie stwierdzam. Zmian o charakterze krwotocznym nie stwierdzam. W sekwencji CISS 3 D celowanej na katy mostowo- móżdżkowe uwidoczniono naczynie krwionośne w styczności na dłuższym odcinku z nerwem VIII po stronie lewej- obraz MR może odpowiadać konfliktowi naczyniowo -nerwowemu. Innych nieprawidłowości nie uwidoczniono. Przysadka mózgowa położona prawidłowo, prawidłowej wielkości. Struktury złacza czaszkowo szyjnego prawidłowe.

Kilka drobnych zmian naczyniopochodnych zgodnie z aktualnymi wytycznymi uważa się za normę i nie ma to znaczenia klinicznego.
Możliwość konfliktu naczyniowo -nerwowego jeżeli nie daje objawów klinicznych (najczęściej neuralgii trójdzielnej) też jest bez znaczenia.