Jak rozumieć opis badania przy szumach usznych?

Co oznacza takie rozpoznanie? Badanie wykonane z powodu szumów w uchu lewym. Rozpoznanie (ICD-10): H93.1Badanie wykonano w sekwencjach T1, T2, FLAIR, dyfuzja , T2* w trzech płaszczyznach oraz CISS 3 Djednofazowe Opis:Układ komorowy nieprzemieszczony, nieposzerzony.Niewielka torbiel przegrody przezroczystej-wariant budowy-Przestrzenie płynowe przymózgowe miernie poszerzone Niewielkie podwyższenie sygnału FLAIR okołokomorowo oraz punktowe zmiany hyperintensywne T2 iFLAIR podkorowo w płacie czołowym prawym bez odzwierciedlenia innych sekwencjach-niespecyficzne: leukoarajoza obraz stare zmiany naczyniopochodne?Innych zmian ogniskowych w mózgu, móżdżku i pniu mózgu w wykonanych sekwencjach nieuwidoczniono .W sekwencji CISS 3 D celowanej na kąty mostowo - móżdżkowe po stronie prawej widoczne naczyniekrwionośne - AICA- po stronie prawej wpuklające się pomiędzy nerwy VII oraz VIII z modelowaniemnerwu VIII od przodu tuż przy pniu mózgu: obraz MR predysponuje do konfliktu naczyniowonerwowego. Przysadka mózgowa na dnie siodła tureckiego.Struktury złącza czaszkowo szyjnego bez nieprawidłowości.Niewielkie pogrubienie śluzówek zatok szczękowych i sitowia.

aki stan ogólny, apetyt , waga; aktywność fizyczna; zawodowa ?? Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, ocena stanu ogólnego i neurologicznego, chorób współistniejących ; Ważna kontrola ciśnienia , pulsu, wyniki badań laboratoryjnych Czy występują inne obciążenia jak : nadciśnienie tętnicze, arytmia, żylaki, zaburzenia krzepnięcia krwi, lipidy: cholesterol i trójglicerydy ?? Jakie używki : papierosy, kawa, narkotyki ?? Jakie stałe leki ?? Ważny tryb życia, pracy; ocena nastroju i snu Ważny PACJENT I OBJAWY Ważne zapisywanie objawów bólowych, innych zaburzeń, kontrola ciśnienia krwi i pulsu Zapraszam na pełną konsultację, ze wszystkimi wynikami badań; Pozdrawiam i zapraszam na konsultacje , ewentualnie możliwa też VIDEO-KONSULTACJA