Jak interpretować wynik badania głowy u kobiety w wieku 68 lat?

Ogromnie proszę o interpretację wyników głowy.,,MR głowy, badanie bez i po kontraście zwapnienia w strukturach głębokich mózgu po stronie prawej, w rzucie jądra soczewkowatego; po kontraście w obrębie w/w zwapnień widoczne są poszerzone odgałęzienia ,najpewniej żylne - całość przemawia za rozwojową malformacją żylną; poza tym w istocie białej widoczne są dość liczne, rozsiane zmiany hiperintensywne w obrazach T2 zależnych i we FLAIR o średnicy do około 6mm, zlokalizowane w istocie białej okołokomorowej i podkorowej, bez cech restrykcji dyfuzji, bez wzmocnienia po kontraście-prawdopobdnei są to zmiany naczyniopochodne wywołane przewlekłą chorobą niedokrwienna małych naczyń; nie stwierdza się zmian w móżdżku i w pniu mózgu; bez cech ograniczenia dyfuzji w sekwencji DWI; układ komorowy położony pośrodkowo, nieprzemieszczony; pętla naczyniowa krzyżuje się z nerwami VII i VIII po stronie prawej-obrazy MR mogą odpowiadać konfliktowi naczyniowo-nerwowemu; przysadka mózgowa niepowiększona; przestrzenie płynowe przymózgowe nieposzerzone;''

OBRAZ MRI do obejrzenia, do interpretacji klinicznej :" ,,MR głowy, badanie bez i po kontraście zwapnienia w strukturach głębokich mózgu po stronie prawej, w rzucie jądra soczewkowatego; po kontraście w obrębie w/w zwapnień widoczne są poszerzone odgałęzienia ,najpewniej żylne - całość przemawia za rozwojową malformacją żylną; poza tym w istocie białej widoczne są dość liczne, rozsiane zmiany hiperintensywne w obrazach T2 zależnych i we FLAIR o średnicy do około 6mm, zlokalizowane w istocie białej okołokomorowej i podkorowej, bez cech restrykcji dyfuzji, bez wzmocnienia po kontraście-prawdopobdnei są to zmiany naczyniopochodne wywołane przewlekłą chorobą niedokrwienna małych naczyń; nie stwierdza się zmian w móżdżku i w pniu mózgu; bez cech ograniczenia dyfuzji w sekwencji DWI; układ komorowy położony pośrodkowo, nieprzemieszczony; pętla naczyniowa krzyżuje się z nerwami VII i VIII po stronie prawej-obrazy MR mogą odpowiadać konfliktowi naczyniowo-nerwowemu; przysadka mózgowa niepowiększona; przestrzenie płynowe przymózgowe nieposzerzone;'' jak wynika z opisu.
Trudno powiedzieć bez obejrzenia
Konieczna pełna konsultacja!, Ocena Pacjenta!!
Pozdrawiam. Zapraszam do Gabinetu