Proszę o wyjaśnienie badania MR u 32-latki

Witam. Chciałabym prosić o wyjaśnienie badania MR ; W podkorowej istocie białej płatów czołowego i skroniowego lewej półkuli mózgu stwierdza się pojedyńcze drobne ogniska przebudowy wykazujące hiperintensywny sygnał w obrazach T2 zależnych - o cechach ognisk naczyniowo-pochodnych na tle mikroangiopatii

To raczej, na podstawie opisu, drobna anomalia, Do pełnej konsultacji neurologicznej: wywiad, badanie , wyniki badań etc... MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ: Ważny stan Pacjenta, schorzenia współistniejące, wyniki badań, leczenie, nastrój etc etc..." OPIS badania MR : W podkorowej istocie białej płatów czołowego i skroniowego lewej półkuli mózgu stwierdza się pojedyncze drobne ogniska przebudowy wykazujące hiperintensywny sygnał w obrazach T2 zależnych - o cechach ognisk naczyniowo-pochodnych na tle mikroangiopatii " DO OBEJRZENIA PŁYTA CD Z BADANIEM! Pozdrawiam i zapraszam