Schizofrenia paranoidalna u 24-latka

Witam. Na początku muszę zaznaczyć że leczę się na schizofrenie paranoidalną.Ale obawiam się że mogę być chory na coś jeszcze i obawiam się że może to być jakaś choroba układu nerwowego.Mianowicie jestem otępiony, mam kłopoty z pamięcią. w nocy czasami następuję szarpnięcie często całym moim ciałem, budzę się czasami przez silne uderzenie górnych zębów w dolne. dość często wystęują fascykulacje, czasami wydaje też dość dziwne odgłosy i to mimowolnie.Co to może być? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.