Sińce pod oczami i żółte kąciki oczu

Witam od tygodnia zauważylem ze mam ciągle sine pod oczami, a dziś zauważyłem w kątach oczu lekki kolor żółty. Miałem kilka dni temu robione badania Ob, morfologia, wątrobowe, badanie moczu,usg ja my brzusznej,wymaz i wszystko jest w normie. Chciałbym dodać ze jestem umówiony do alergologa, bo mam dziwne zmiany skórne,ale nie wiem czy to może być coś z tym wspólnego. Przez jakiś czas miałem świąd oczu; ale od wczoraj mi już przeszło. Czy mam powód aby się martwić?

Na pewno ważna będzie opinia alergologa, gdyż właśnie zmiany mogą być związane z jakimś rodzajem alergii. Do rozważenia także konsultacja okulistyczna.