Skierowanie do szpitala po zdiagnozowaniu zespołu Eagle'a

Witam, zdiagnozowano u mnie zespół Eagle'a i dostałam skierowanie do szpitala. Jakie są zagrożenia i ewentualne powikłania po tej operacji? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam. Sam zabieg operacyjny nie stanowi większego problemu ani zagożeń powikłaniami. Jest to jedna ze składowych kompleksowego leczenia, od którego będą zależały całościowe efekty.