Skuteczne leki na uśmierzenie bólu zęba

Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć jakie leki są najbardziej skuteczne w uśmierzaniu bólu zęba? Wiem że i tak czeka mnie wizyta ale do jej czasu muszę sobie jakoś poradzić :-):-\

Ból zęba najlepiej uśmierza dentysta :-D . Ale poważnie , każdy środek przeciwbólowy może Pan zastosować. Nie ma specjalnych "na zęby". Radzę nie czekać z wizytą zbyt długo , przychodzi moment , że żaden nie działa :-(