Skutki uboczne w postaci uczucia prądów

po 2,5 miesiącu odstawiłem wenlaflaksynę nagle i przyjmuje tydzien moklobemid imirtagen wystąpiły skutki uboczne w postaci uczucia prądów trzeci dzien jak moge zmniejszyć , zniwelować czy obecnie brane leki nie pogorszą tych skutków odstawiennych jak sobie mogę pomóc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych wskazana jest ponowna wizyta u lekarza prowadzącego. W razie konieczności leczenie zostanie zmodyfikowane.