Spadek popędu seksualnego po Sertraline

Witam zażywam lek "Sertraline 50" i jako skutek uboczny zauważyłem znaczny spadek popędu i możliwości seksualnych ... czy to ustąpi po jakimś czasie czy będzie dopóki nie odstawie całkowicie leku ?

Renata GrzechociĹska

Niestety jest to jeden ze skutków ubocznych przyjmowania leków. Może on występować przez cały czas przyjmowania leku.