Stan podgorączkowy po laparoskopii wyrostka robaczkowego

Witam. Jestem 8 dni po laparoskopii wyrostka robaczkowego,od kad wyszlam ze sspitala, mam stany podgoraczkowe w polódnie i wowczorem. Od kilku dni mam katar,ale wczesniej nie mialam. Co moze oznaczac dlugotrwale utrzymujacy sie stan podgoraczkowy.

Proszę zgłosić się do operatora! Ja nie znam przebiegu operacji laparoskopowej ani jej efektu końcowego , nie mogę więc odpowiedzieć autorytatywnie! zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowna Pani - może to być i jest prawdopodobnie infekcja gardła czy tez dróg oddechowych. Nie mniej jednak, udałbym się na badanie kontrolne pooperacyjne do lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków (kontakt: http//chirurgiakrakow.com.pl, lub w.kawiorski@wp.pl )