Stosowanie leków na schizofrenię a brak aktywności

Witam serdecznie, moja teściowa ma 62 lata, od ponad dwóch lat zmaga się ze schizophrenia. Dostaje poniższe leki: Amisan 200mg: 0-0-1 Fluxemed 20mg: 1-0-0 Klozapol 100mg: 1/2-0-1 Absenor 300mg: 1/2-0-1/2 Wydaje nam się jednak, że leki w ogóle nie pomagają, nic nie robi tylko chce leżeć i jeść, nic nie rozmawia, wygląda, że w środku jest bardzo zdenerwowana, ale tak naprawdę tego w ogóle nie pokazuje. Czy te leki można zmienić, aby była bardziej aktywna?

Proszę skonsultować swoje wątpliwości z lekarzem prowadzącym leczenie Pani teściowej. Jedynie on, znając historię choroby i obecny stan chorej, będzie mógł zlecić zmianę lekarstw lub nie. Porada online w tym wypadku, przy braku jakichkolwiek informacji o chorej, nie może być trafna. Pozdrawiam.