Sucha skóra dłoni i wypadające włosy

Proszę o pomoc gdyż bardzo wypadają mi włosy i mam bardzo suchą skórę dłoni. Leczę się na niedoczynność tarczycy (biorę Eutyrox gdy brałam Lewatrox było jeszcze gorzej) Stosowałam Zincuprin i B complex od dermatologa na włosy i dużo kremów, oliwek dla dzieci, parafinę na ręce. Bez rezultatu. Marfologia jest ok.

Proszę sprawdzić stężenie TSH, być może jest zbyt wysokie i trzeba zwiększyć dawkę Euthyroxu. Warto również sprawdzić stęzenie hormonów płciowych. Polecam również suplementację witaminą A 2 x 1 caps., a na dłonie stosowanie emolientów. A może ma Pani kontakt na co dzień z jakimiś substancjami chemicznymi - proszki do prania, płyny do czyszczenia, ttd..

Pozdrawiam

Marek Derkacz