Sympatektomia lędźwiowa a ból w nodze

12 dni temu miałam dokonany zabieg o nazwie sympatektomia lędźwiowa. Od przedwczoraj odczuwam ból w nodze od pachwiny do kostki i to nie tylko jak chodzę (jak to było przed zabiegiem). Ból nie pozwala mi spać. Łagodzi trochę apap. Czy to jest przejściowe? Co robić?
KOBIETA ponad rok temu

Może to rzeczywiście przejściowy ból, ale taki ból powinien ustąpić po okresie około 2-3 tygodni od zabiegu. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z lekarzem, który Panią operował. Raczej takie bóle nie powinny już występować jeśli sympatektomia była doszczętna.