Tłuszczaki pod pachami

witam od jakiegos czsu mam tłuszczaki pod pachami i strasznie mnie drecza dlatego dałam sobie je usunac ale tłuszczaki po jakims czasie znowu odrosły i czeka mnie nastepna operacja co robic?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tłuszczak jest zmianą łagodną zbudowaną z tkanki tłuszczowej. Zmiany tego typu mogą mieć tendencję do nawracania. Skutecznym sposobem leczenia jest interwencja chirurgiczna. Jeśli dojdzie do nawrotu konieczna jest kolejna operacja.