Torbiel i krwawienie u 29-latki

witam stwierdzono u mnie torbiela wielkosci 2,5 cm a teraz krwawie i nie wiem czy to dobrze czy zle prosze o pomoc

Witam,
czy krwawienie wystąpiło w terminie miesiączki?
Jeżeli jest poza terminem miesiączki, jest obfite i bolesne proponowałabym konsultację z ginekologiem prowadzącym.
Jakie postępowanie względem torbieli jajnika ginekolog zaproponował?
Obserwację, farmakoterapię czy operację?

Czego dotyczy torbiel? ( w j.polskim torbiel ma rodzaj żeński)! Jak wyobraża sobie Pani moją pomoc na odległość w-wa - Poznań??? Proszę pilnie udać się do onkologa!!! zż