Twarde piersi u 18-letniego mężczyzny

Witam, mam 18 i mam twarde piersi, bylem u enokrynologa i mialem robione wszystkie badania, wyniki byly zawyzone i zarzywam bromergon juz z 6-7 miesiecy. A piersi sa nadal twarde,mialem robione badanie i wykrylo tylko sam tluszcz a czuje tam jakby guzki. Piersi minimalnie zmalaly przez ten okres, ogolnie schudlem 15kg a piersi nadal sa. Pytanie czy to spowodowane przez hormony i bromergon pomoze czy wiek dojrzewania, a moze co innego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.