Tyreoidektomia tarcz. z cen. układ. chłon. z powodu raka brodawkowego

Tyreoidektomia tarcz. z cen. układ. chłon. z powodu raka brodawk. w 2011r. Obecnie rak w remisji. Cały czas przyjmuję eltroxin. Przed 1 1/2 rokiem pojawiły się u mnie objawy: napada mnie nagle duszność z tendencją do omdlenia, całe ciało zaczyna mnie palić i wylewa się dokładnie z każdego mm skóry ogromna ilość potu, który spływa po mnie strugami na ziemię, po 5-10 min objawy ustępują. I tak dziesiątki razy na dobę. Od szpitala do szpitala, wyniki dobre, też psychiatra. Muszę pracować, pomóżcie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.