W jaki sposób poradzić sobie z grzybicą przełyku?

Mam grzybicę przełyku,od czego mam zacząć,aby pomału się z tego wyleczyć.Czesto odkrzuszam biały śluz,najgorzej tj.w czasie snu,gdzie często sie budzę.Jest to bardzo uciążliwe.Błagam o pomoc.

Piotr Pilarski

Konieczne jest zastosowanie terapii przeciwgrzybiczej oraz zbadać Panią w kierunku niedoborów odporności. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Małgorzata Panek

Konieczne jest zastosowanie leków przeciwgrzybiczych. Proszę udać się do lekarza rodzinnego lub gastrologa.
Pozdrawiam