W jaki sposób wyleczyć ból lewej piszczeli?

Dzień dobry! Mam 37 lat, od 10 mies. dokucza mi ból lewej piszczeli, był to ból b. silny po wysiłku [biegałam w półmaratonach] i w nocy taki rwący. Zaniechałam biegania, sądząc, że to kontuzja. Ból był mniejszy, ale nie ustąpił całkowicie. Ortop. podejrzewał pęknięcie zmęczeniowe, ale na RTG wypatrzył guzek ok. 5 mm. Mam skier. na rezonans i wstępne podejrz. kostniaka. Term. bad. na listopad, nie wiem, co robić: czekać, czy gdzieś się zgłosić? A jeśli to coś gorszego? Czy nie będzie późno? pozdr

Sugeruje wykonać rezonans jak sie potwierdzi robi się wyłuszczenie kostniaka i problem znika.
Pozdrawiam
Dr n med Maciej Goch