Wahania poziomu TSH u 26-letniej osoby
Moj poziom TSH wynosil 4,460 w grudniu ,pozniej poziom wyniosl 2,300. na usg u endokrynologa wyszlo ze tarczyca jest bardzo mala i ze zanika. Co w takiej sytuacjo powinno sie zrobic ? Skad moze byc az takie wahanie w ciagu paru miesiecy ?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Poziomy hormonów się wahają i jest to normalne. Na razie należy obserwować i badać regularnie TSH.
Pozdrawiam.