Wole wieloguzkowe nadczynne w stadium hipotyreozy

WOLE wieloguzkowe Nadczynne W stadium Hipotyreozy W trakcie Terapii Tyreostatykiem Terapia Radiojodem E05,92.29.Wyniki Badań Dodatkowych:TSH-11,5U/ml,FT4-11,4pmol/l,TestJednochwytności:po5h-15%.ZastosowaneLeczenie:131-I(22mCi).Po5tyg.wynikTSH-35,24U/ml,FT4-0,51ng/dl. Czy przy takim wyniku są obawy do niepokoju?Proszę o opinię.

Aby konkretnie móc odpowiedzieć na tego typu pytania zawsze należy podawać zakres norm laboratoryjnych danego laboratorium analitycznego. Normy często są różne w zależności od laboratorium.