Wybrzuszenie w obrębie brzucha

Witam, Od ponad 4 tygodni po lewej stronie brzucha mam wybrzuszenie, które jest zauważalne, wielkości pięści. Miałem robione USG, jednak nic nie wykazało, badanie krwi również, wszystko w normie. Lekarze twierdzą, ze jest to spowodowane braniem leków (choruję na boleriozę), co w obecnej sytuacji mam robić? Ta powiększona część przeszkadza mi, uciska na brzuch oraz ciężko nawet chodzić (zapiętym w pasku chociazby itd). Co teraz najlepiej zrobić? Jakie badanie wykonać? Czy moze byc od leków?

Jeśli lekarze uważają, że ma to związek z przyjmowanymi lekami to tak zapewne jest. W razie wątpliwości radziłbym jeszcze z tym problemem udać się najlepiej bezpośrednio do chirurga ogólnego (głównie w takiej sytuacji należy wykluczyć obecność przepukliny).

Nie potrafię odpowiedzieć bez badania! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Proszę ew. zglosić się do innego lekarza! zż