Wymioty u 4-miesięcznej dziewczynki

moja coreczka ma 4 miesiace i bardzo wymiotuje,zdarza sie,ze zaraz po jedzieniu a nawet po2 godzinach i to w bardzo duzych ilosciach,czasem wydaje mi sie ze zwymiotowala wszystko,to co zjadla.co robic??

Milena Lubowicz

Konieczna jest weryfikacja czy dziecko wymiotuje czy po prostu ulewa. Dzieci mają prawo ulewać do około 6 miesiąca życia i jeżeli przy tym przybierają prawidłowo na masie ciała i rozwijają się harmonijnie to nie ma powodów do obaw. W razie wątpliwości proszę udać się z dzieckiem na wizytę do pediatry.
Pozdrawiam