Wynik badania moczu 48-letniej osoby do analizy

Proszę o interpretację wyniku badania moczu; przejrzystość -klarowny kolor moczu-żółty glukoza -nieobecna bilirubina-nieobecna ketony-nieobecne ph-6 ciężar właśc.-1,013 białko -nieobecne urobilinogen poniżej 2,0 kwas askorbinowy-nieobecny osad moczu-------------- leukocyty -20-30 wpw erytrocyty świeże-0-1 wpw bakterie -dość liczne nabłonki płaskie-pojedyncze nabłonki okrągłe-0-0 wpw
Aleksander Ropielewski

WYnik sugeruję infekcję bakteryjną. Wskazane leczenie antybiotykiem.