Wynik biopsji i Probabiliter neoplasma malignum microcellulare

Witam. Odebrałam wyniki biopsji , gdzie w rozpoznaniu wstępnym napisano PRobabiliter neoplasma malignum microcellulare. Badanie parafinowe to : -8, -7, -6 drobne fragmenty istoty białej mózgu z dużego stopnia odczynem astroglejowym. Utkania nowotworowego nie rozpoznano. Jak rozumieć ten wynik? Co to oznacza?

Należy udać się do lekarza zlecającego/wykonującego biopsję i z nim omówić wynik badania.
Badanie było zlecone z jakiegoś powodu, historię Pani choroby; dolegliwości i objawy zna lekarz, który badanie zlecił. Ten lekarz również Panią badał.
Interpretacja suchego wyniku mija się z celem.