Wynik biopsji piersi 60-letniej kobiety

Proszę o odp czy jest bardzo źle i co oznaczają wyniki? Lokalizacja wycinków: 1. Bioptat piersi:1.1 dł 1,3cm barwy białej (24476), 1,2 dł 1,2cm barwy białej Rozpoznanie Naciekający rak przewodowy NST II st wg. Blooma-Richardsona c2,p2,m2. Bioptat pierwszy=10 mm drugi=6 mm Badania Immunohistochemiczne: ER Pozytywny komórek 99% intesywność3 PR Pozytywny komórek 5% intensywność 2 HER-2 negatywny Ki-67 Indeks proliferacji Ki67 12,2% Będę bardzo wdzięczna za szybką odpowiedź Kobieta lat 60

Za mało wiem ,aby móc odpowiedzieć autorytatywnie , ale na podstawie tych wyników rokowania są poważne -chociaż nie są beznadziejne!!! zż