Wyniki badań niepełnosprawnej 10-latki

wiatm ,prosze mi wyjasnic wyniki niepełnosprawnej 10 letniej coreczki na porazenie dzieciece z padaczka ( bierze leki depakine i topamax ) ma lym 62.2 H % ( 17.0 - 48.0 ) a gra 31.1 L % ( 43.0 - 76 ) mama Natalki :) pozdrawiam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, morfologię krwi interpretuje się na podstawie stanu klinicznego dziecka oraz analizując pełne badanie, a nie tylko zaznaczone przez laboratorium odchylenia. Na podwyższony poziom limfocytów może mieć wpływ infekcja, natomiast w przypadku obniżonego poziomu granulocytów pod uwagę należy wziąć również wpływ stosowanych leków.