Wyniki badania hormonów tarczycy po porodzie

Witam.Leczę się na niedoczynność tarczycy,jestem pod stałą kontrolą endokrynologa.Jestem 2,5 miesiąca po porodzie.Przed chwilą odczytałam moje wyniki krwi- TSH -0,010,gdzie norma to 0,270-4,200, oraz FT4-1,52 norma 0,93-1,71.Czuję się dobrze,nie jestem senna ani zmęczona,lecz pojawił się u mnie problem z laktacją,mam wrażenie jakby ona zanikała. Nie wiem co mam robić,mój lekarz będzie dostępny dopiero za miesiąc,a ja jestem przestraszona tymi wynikami.Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli Pani lekarz będzie dopiero za miesiąc, proszę udać się z powyższymi wynikami do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie możliwość odpowiedniego postępowania.