Wyniki badania ogólnego moczu u 22-latki

Witam.Chciałabym zinterpretować wyniki.Badanie OGÓLNE moczu.Leukocyty-ujemny jakosciowy,azotyny-ujemny jakosciowy,urobilinogen jakosciowy,bialko jakosciowy,pH6.0,erytr/hemoglobina-ujemny jakosciowy,gestosc1.025kg/1,ciala ketonowe jakosciowy,bilirubina1 jakosciowy,glukoza-ujemny jakosciowy.MOCZ OSAD nablonki plaskie nieliczne,erytrocyty1-3,leukocyty0-2 pasma sluzu bardzo liczne.Jak mam to rozumiec? wszystko jest dobrze. prosze o jak najszybsza odpowiedz. bardzo pilne
Aleksander Ropielewski

Wyniki w normie. Zawsze należy je interpretować w odniesieniu do stanu klinicznego i objawów.