Wyniki krwi i moczu oraz ból nerek

mam 32lata i takie wyniki krwi i moczu:krew LEUKOCYTY-10,70 OB-29 RDW-CV-15.40 MPV-12,5 P-LCR-45,2 MOCZ:CIĘŻAR WŁAŚCIWY-1029 UROBILINOGEN-2.00 PASMA ŚLUZU-B.LICZNE ERYTROCYTY-0-1 LEUKOCYTY-1-2 reszta wyników jest w normie.proszę o szybką interpretację moich wyników oraz o odpowiedż na pytanie czy ból nerek może mieć jakieś powiązanie z moimi wynikami.Dziękuję i pozdrawiam

Witam. Opisane odchylenia w badaniach laboratoryjnych mogą wiązać się ze stanami zapalnymi nerek, dróg moczowych lub kamicą. Konieczna jest wizyta u lekarza który przeprowadzi bezpośrednie badanie.