Wyniki pomiarów TSH w organizmie

Mam 42 lata, choruje na tarczyce od kilku lat: w 2004 r. poziom TSH 4,7 ul U/ml w 2011 r. poziom TSH 2,186 ul U/ml w 2015 r. poziom TSH 1,939 ul U/ml biorę 50 Eurothyrox. Nie byłam dawno u lekarza endotrynologa. Jestem osobą nerwową. Czy powinnam brać wyższą dawkę leku? Dana

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. po bbadaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie