Wypukły pieprzyk z zaczerwienieniem na piersi

od kilku dni mam na lewej piersi wypukły pieprzyk otoczony bladym zaczerwienieniem ,nie boli .Karmię piersią od 15 miesięcy .Czy mogę go usunąć bez powikłań Czy on wpłynie na pokarm dla dziecka ?

Witam , przede wszystkim chirurg onkolog doświadczony w tej kwestii musi zbadać dematoskopem i zadecydowac czy istnieje konieczność usuwania teraz , czy można poczekać, zabieg mozna wykonać , zż