Z czym mogą być powiązane moje problemy zdrowotne?
Od jakiegoś czasu jestem bardzo słaba, nie potrafię się wyspać, mam częste bóle głowy, do tego pojawiają się bóle wątroby i żołądka. Poza tym straciłam apetyt, chudnę w niekontrolowany sposób, wypadają mi włosy i przetłuszczają się, mam problemy z koncentracją, zmęczoną twarz. Na badaniu u ginekologa wszystko wyszło w porządku, cytologia ok, morfologia i mocz zbadane - wszystko ok, badania tarczycy też, próby wątrobowe w normie, na usg jamy brzusznej wszystko w normie, badania kału nie wykryły pasożytów, ani helicobacter pyroli. Już nie wiem, co mam zbadać… Co może mi dolegać?

KOBIETA, 25 LAT 5 miesięcy temu
Badanie moczu na glukozę
Wzrost poziomy glukozy we krwi może świadczyć m.in. o infekcjach w nerkach, źle kontrolowanej cukrzycy, jak i wielu innych dolegliwościach i chorobach. Badanie możesz wykonać w każdym laboratorium, a nawet w domu. Dowiedz się więcej oglądając filmik.
Dobry wieczór.
Aby odpowiedzieć na tak zadane pytanie wymagana jest stacjonarna wizyta u dobrego Naturopata na której przeprowadzi się dokładny wywiad z badaniem fizykalnym, zapoznanie się z posiadaną dokumentacją medyczną w tym diagnostykę laboratoryjną oraz konsultacje specjalistyczne które Pani przeszła.
Po zapoznaniu się z opisanymi objawami wymaga Pani holistycznego podejścia do opisanych objawów oraz rozszerzenia diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej a to możliwe tylko na stacjonarnej wizyty.
Po konsultacjach jakie Pani przebyła i brak pomocy w opisanych objawach warto zgłosić się do dobrego specjalisty medycyny naturalnej który spróbuje Pani pomóc.
Pozdrawiam
Mariusz Bek