Zawroty głowy a wymioty

Co kilka lat mam zaroty glowy rano-po ok-15 min-od momentu wstania-chodze niepewnie-nastepnie mam wymioty- i powoli dochodze do niecalkowitej normy-czuje dziwne zamulenie w glowie-taka niepewnosc trwa kilka dni-zdarza sie to co kilka lat-ostatnio 21.09.2015 r. i dzziwnie sie czuje/niepene ruchy/ do dzis-nie moge cwiczyc fizycznie i dziwnie jest z umyslem-poprzednio mialem jeszcze gorzej-bylo to ok 20 m-cy temu i przechodzi-co to moze byc??

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być wiele, jednak są to objawy alarmujące i na pewno w pierwszej kolejności należy wykluczyć przy pomocy badania tomografii komputerowej oobecność nowotworu układu nerwowego. Prosze zgłosić się w tym celu do lekarza rodzinnego.