Zgrubienie na kolanie i pulsująco-rwący ból

Od ok.poł.roku rosnie mi kolano tzn.na rzepce narasta jakby tłuszczak czy cos podobnego.Kolano staje sie grubsze,szersze w obwodzie i to z jednej strony.Początkowo nic nie bolało a terez boli prawie bez przerwy bólem pulsująco-rwącym.Nie pomagaja maści, na wieczór bol sie nasila.Nie mogę klękać, zgiąc nogi w kolanie, a tez muszę uważać jakie ruchy wykonuję,obroty czy kroki żeby nie bolało bardzo mocno.Proszę o pomoc,co mam robić,co to moze być.Jestem wytrzymała na ból ale ten trwa za długo. R.K

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.